Гурт “Гапочка” та їхні «В Крайнощі»

1) Не злукавимо, якщо скажемо, що українські музичні гурти так або інакше схожі між собою. Що зможе для себе знайти Людина, яка вперше зіштовхується з творчістю Гапочки? Яким чином ви можете вразити слухача, щоб він виокремив вас з потоку сучасних виконавців?

Дивлячись на всю нову українську музику, я розумію, що ми дещо вирізняємось своїм підходом і концептом. Ми намагались завжди максимально розкрити кожну свою пісню, підібрати правильне аранжування. Це як плюс, так і мінус. Тому що в баченні себе було надто багато експериментів. Впізнаваним завжди залишатиметься яскравий вокал, ця музична лінія завжди з моїм присмаком.

2) У 2010 ви потрапили в десятку кращих гуртів на світовому фіналі The Global Battle of the Bands в Лондоні. Пройшло вже 7 років, ви змінилися неймовірно. Чи збираєтеся ви в найближчому майбутньому спробувати себе на світових сценах? 

Так. Чому ні. З введенням “без віз”, я думаю, це буде ще більш реально.

3) Ні для кого не секрет, що успіх в універсальності. Яку пісню Гапочки можна було б виконати як колискову дитині, яку – під час романтичного побачення, а яку - в кінці драматичної кінострічки?

Щодо першої, навіть не вагаючись скажу, що це - "Сонечко".

Друга -  це "Монета", зараз це взагалі моя улюблена композиція.

А після драматичної кінострічки я би виконала "Босий" чи "ЛМС".

Але ще багато залежить від того, який саме драматичний фільм - можливо пісня "Друг" теж могла б стати саундтреком​

4) Наступного року ваш гурт святкує своє офіційне десятиріччя. Безліч речей змінилися, певно лише назва залишалася незмінною. Формат, склад групи - все переживало зміну. Що залишилося від Гапочки 2007 року?

Вокал, лірика. Нотки в голосі, які залишаться і в майбутньому. Ще, думаю, тематика, не даються мені пісні на соціальні теми. Єдиний виняток це пісня "Герої" написана мною під час революції. Тому теми кохання і пошуку себе залишаються головними.

5) Катю, питання до тебе. Група названа твоїм прізвищем, Катя Гапочка. Яке ж походження цього непересічного прізвища? Чи відомо тобі щось про це?

Гапочка  має походження від імені Агата. Можна сказати, що в мене два імені)) Ще є така версія грецьке слово “Агапе” - безумовна любов. Що досить гарно вплітається в концепт гурту ;) А взагалі-то ж гарно звучить)))

6) На теренах соцмереж не минає популярність на «крилаті фрази» від знаменитих людей. Якби ваш фанат захотів повісити плакат з цитатою від Каті Гапочки, що б там було написано?

"Кожна нова хвилина дорожча за кожну минулу"

 7) Ще у далекому 2009 в одному інтерв’ю ви сказали, що музика «це все що ми маємо, це не хобі, це і є наше життя». Як виявилося, не збрехали. Але якби не музика, що це було б? Ким ви могли б себе уявити? Чи є у вас пристрасть до чогось, що ви закинули на антресоль невиконаних обіцянок?

Музика і лишається моєю головною пристрастю, тим, без чого я себе не уявляю. Правда, останнім часом я пишу багато віршів, дещо потім використовую в піснях. Але моя поетика з кожним днем набирає обертів і стає незалежною від музичного вираження.

 8) На Radioclub ви сказали, що Гапочка повертається до рок-н-ролу. То що це – рішення «осісти» в певному музичному напрямі чи лише етап у мінливій творчості Гапочки?

Думаю експерименти закінчились і ми повертаємось до рок-н-ролу. Але все ж таки відтінок “пережитого” буде в ньому відчутний

9) Як відомо, 2 червня в київському Old Fashioned Bar / 32 ви презентуєте свій міні-альбом "В Крайнощі". Ваші фани з нетерпінням чекають живого звуку, власне, як і ми. Творчого натхнення вам і сил на нові звешення! І останнє запитання «Яким буде це літо?»

 Дякую за побажання. Всіх запрошуємо на концерт в Києві 2 червня в Old Fashioned Bar 32 ! А літо для нас буде періодом закріплення початого в ЕР "В Крайнощі". Будемо працювати над новим матеріалом і поверненням в рок-н-рол)