У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.

З допомогою цієї програми усім охочим буде цікаво, легко і швидко виключити зі своєї мови суржик.

«Ми вже презентували лінгвістико-культурологічний мобільний додаток «Р.І.Д». А метою нашого проекту є популяризація української культури та слова», — розповідає «Україні молодій» Максим Тимчій, засновник цього унікального проекту.

За його словами, щодня кожен користувач отримує змогу збагатити свій словниковий запас трьома колоритними словами, здобути за це ігрову валюту — «пісок часу» та обміняти її на історії «Книги Роду». 

«Також мобільний додаток — це не лише можливість дізнатися щось нове, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже рівень просування кожного з користувачів залежатиме від його рівня активності й бажання розвиватися», — пояснює Максим Тимчій. 

Проект, наголошує він, цілковито волонтерський. І нині команда тих, хто постійно працює над мобільною новинкою, нараховує близько 10 людей.

«Проте ми завжди відкриті новим знайомствам та ініціативності», — зізнається автор мобільного додатку, який «вбиває» суржик.

І підсумовує: мобільний додаток доступний користувачам двох операційних систем Android та iOS, він є у вільному доступі. Дізнатися більше можна на сайті www.rid.ck.ua.