Не треба чіплятися за суржик. Це лише слово, яке вказує на смисл - LATEXFAUNA

Latexfauna — український музичний бенд, який творить у жанрі дрім-поп ще з 2015 року. Треки гурту звучать українською та суржиком. Склад гурту: Дмитро Зезюлін — вокал, автор пісень; Костянтин Левицький — гітара; Олександр Димань — бас-гітара; Олександр Мильніков — клавішні; Максим Гребінь — барабани. Вихід першого альбому "Ajahuaska" відбувся у травні 2018 року. 

По-перше, вітаємо з релізом першого повноцінного альбому й потужним концертом! Які ваші враження? Як аудиторія?

Дякуємо. Ну враження такі, шо ми не очікували такий моцний солдаут. Сама публіка перевершила наші сподівання, виявилося, що ми популярніші, ніж думали. Все вийшло шикарно, без напрягу, легко. Особливо було приємно виступати в божественних костюмах від Лесі Патоки.

То що таке LATEXFAUNA? В чому полягає ідея гурту і звідки взялася така цікава назва? :)

Ну, в гурту немає ніякої ідеї. Це просто п’ять хлопців, які заскучали сидіти в офісі й одного дня зібралися для того, аби пограти музику. А назва просто прийшла колись у голову. Була ще версія назви SILICONPYTHON, але Фауна нам здалася прикольнішою. Найголовніше в назві те, щоб вона добре гуглилася і знаходилася. 

Розкажіть, будь ласка, завдяки кому з’явилася Ваша банда? Звучання одразу стало таким, як зараз?

Гурт з’явився завдяки басисту Олександрові Диманю. Він покликав нас грати разом, адже колись ми грали в інституті всяку всячину: від металу і до поп-року. Звук найшли не відразу. Довелося близько року його пошукати. А уже коли намацали - дали собі назву. Напевно, звук і надихнув нас на таку назвку. 

Якими містами України Ви гастролювали / подорожували? До яких міст найбільше лежить душа? :)

Нам дуже подобається грати у Львові, там афігенна публіка. Просто космос. Одеса також тішить крутими фанатами і неабиякої вроди жінками. Ще грали у Харкові, а зовсім нещодавно повернулися із Кам’янця. Там дуже класно - атмосферно і затишно. 

Мені сподобався новий сингл - “Космос”. Як скоро новий альбом потішить Ваших фанів? 

Щодо альбому - поки сказати тяжко. А от сингли, як і завжди, будуть виходити десь раз на кілька місяців. Нам подобається випускати саме сингли. 

Ну що, ви уже кинули роботи, що не стосуються музичної діяльності? :) Я не зміг не помітити логотип “Moon Records” на диску… Як вам вдалося цього досягти?

Вони самі нам запропонували випускатися у них на лейблі. Ми нічого ні в кого не просили, однак маємо сказати, що “Moon Records” - дуже кльовий і “людяний” лейбл, який в нас вірить і дає нам чимало плюшок. Ми дуже задоволені співпрацею з цією компанією. Щодо робіт не в музиці: ні, ми всі ще працюємо по офісах. Це справді тяжко, але у нас все виходить. Гурт заробляє гроші, однак всі вони вкладаються назад в розвиток колективу. Період інвестицій ще триває. 

      7)  Враховуючи весь релакс у звучанні, я помічав досить багато драматизму в деяких піснях… Що більше всього Вас надихає писати тексти?

Річ у тім, що ти ніколи не знаєш про що напишеться зараз пісня. Я просто помітив у якийсь час, що можна писати пісні не лише про кохання, і вони при цьому будуть не менш захопливі. А тем для написання пісень тепер просто мільйон. Ти просто сідаєш, награєш якусь фразу, яка приходить нізвідки, а потім ця фраза починає обростати історією. Головне максимально розслабитися і нічого не вигадувати. Текст сам із тебе полізе, йому головне не заважати і не намагатися зробити так, як у когось.

      8)  А тепер моя постійна рубрика “щось про їдло”. Які улюблені страви змушують Вас набирати вагу? ;) 

Я дуже люблю їсти… це правда і, чого гріха таїти, дуже люблю випити. Це у мене спадкове. Обожнюю різні супи, борщі, юшки. Несамовито люблю свинячу  рульку. Обожнюю свіже сало, а також різноманітні соління чи копченості. А ще я божественно готую. Якби ви тільки спробували мій суп зі скумбрії, це шикарний суп. Ну як можна їсти такий суп без 150 грамів горілочки?! Це злочин проти тієї самої скумбрії, яка віддала своє скумбряче життя заради твого задоволення. Вийди в магазин і купи чекуню, Хрестом Богом молю. 

      9) Ви досить колоритна команда! Помітно, що характери кожного  відрізняються… Але ж мусить бути якась спільна риса, що робить Вас успішною бандою? 

Ну, у нас в усіх є почуття гумору і великий ступінь самоіронії. Ми не намагаємося бути крутішими за самих себе і не дмемо щоки. А ще дуже багато над собою працюємо. Плюс до всього, безкомпромісність в творчості. Нікакіх полумєр!

     10) Ну і фінальне запитання від Проекту Р.І.Д.: оскільки ми займаємося викоріненням суржику, то... як швидко настане той день, коли Ви перейдете на світлий бік і послуговуватиметесь чистою українською мовою? :) 

У нас є пісні українською. Є з наддніпрянською говіркою. Може ще буде трек німецькою. Не треба так чіплятися за цей суржик, бо це лише слово, яке вказує на смисл. Дивіться в смисл, а не в букви.