Блог

10.02
2018

СЕКРЕТИ МЕШКАНЦІВ "КІМНАТИ ГРЕТХЕН"

Гретхен або Маргарита у світовій літературі - архетипний образ музи для творця. А кімната - місце, в якому відбуваються речі, про які часто ніхто не здогадується. Це і особистий простір ліричної героїні і простір для фантазійного сприйняття. 
22.11
2017

"НастяЗникає" або глибінь українського соулу

Важливо те, що “проговорюючи” зникання, насправді хочеться – навпаки – щось по собі залишити. Хочеться, щоб наша музика, розчиняючись для слухача у проживанні певного моменту, викликаючи безліч думок і асоціацій, ніколи не зникала – можливо, трохи затиралась, але не вповні, а лишалась крихітним відголоском.
31.08
2017

Go_A або Магія і Драйв

Ми виходимо на сцену і бачимо людей! Можливість співати їм і дивитись в очі це те, заради чого ми сідаємо в машину і їдемо сотні, а то й тисячі кілометрів. Та енергія, яку ми отримуємо від кожного під сценою, не порівняється з жодною формальною нагородою.
21.08
2017

V означає Veremiy

Якщо увімкнути “Веремій”, де звучать важкі гітари під наш акустичний супровід флейти і скрипки, то це ні з чим не порівняється, з кимось з українських виконавців так точно. Це вирізняє наш саунд. І ми впізнавані.
31.05
2017

Гурт “Гапочка” та їхні «В Крайнощі»

Дивлячись на всю нову українську музику, я розумію, що ми дещо вирізняємось своїм підходом і концептом. Ми намагались завжди максимально розкрити кожну свою пісню, підібрати правильне аранжування. Це як плюс, так і мінус. Тому що в баченні себе було надто багато експериментів. Впізнаваним завжди залишатиметься яскравий вокал, ця музична лінія завжди з моїм присмаком.
19.03
2017

Tik Tu про музику, Portishead та весну мрій

Ми тут сиділи-думали та вирішили, що час почастувати вас смачненьким! Ось тому Р. І. Д. готує бенкет із українських музик, аби вдовольнити ваш апетит пряними інтерв’ю зі вже відомими гуртами та тими, що лише набирають популярності. Першою стравою стало соковите тріо з Тернопіля Tik Tu. Справжні гурмани гідно оцінять ретельно приготований інді-рок, притрушений фолком під в’язким соусом електроніки.
07.01
2017

У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.
07.01
2017

Черкащани створили додаток «Р.І.Д.» для вдосконалення знань з української мови

Черкаські програмісти створили безкоштовний мобільний додаток «Р.І.Д» для вивчення української мови. Він щодня надає користувачеві три нових слова із тлумаченням. А за успішне вивчення нараховує «піщинку часу» – ігрову валюту, яку згодом можна буде обміняти на короткі розповіді з історії та етнології України.
23.12
2016

Поглибити словниковий запас та дізнатися історію краю, — у Черкасах презентували мобільний додаток «Р.І.Д»

Удосконалити свою українську мову, поглибити зання про  культуру, звичаї і традиції свого народу пропонують автори  додатку «Р. І.Д».  
23.12
2016

Унікальний додаток Р.І.Д. допомагає вивчати цікаві та маловживані українські слова

Черкаські програмісти створили додаток Р.І.Д. – він допомагає вчити колоритні українські слова.
20.12
2016

«Р.І.Д.» Додаток для вивчення української мови

«Р.І.Д.» – це безкоштовний мобільний додаток, який допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнатися більше про історію українського народу. Ця програма допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнатися більше про історію нашого народу. Одна з головних цілей проекту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик.
20.12
2016

Iдея проекту і кому вона належить

Сама ідея щодо створення проекту в тій формі, яку можна побачити зараз, зародилася восени 2015 року, а озвучена була 14 листопада 2015 року. Я можу сказати це з такою точністю, адже тоді я повертався з мобільної конференції в м. Дніпро. На зустрічі я розповів про декілька ідей стартапів, які я б хотів реалізувати. Р.І.Д. - викликав найбільшу зацікавленість, як на мене.